Pitztal bez sněhu :(

13.10.2018 12:00

Na první kemp jsem vyrazil na Pitztal - tak málo sněhu si nepamatuji... I tak jsem se dobře rozjezdil, vyzkoušel monoski od Tessiera, pěkně se opálil a stihl zničit první lyži :( Byl to fofr, trocha nepozornosti, kousnutí lyže a byl jsem v síti a na kamení. Odpolední teploty byly kolem deseti stupňů, na sjezdovce byly potůčky vody a místy prosvítaly štěrková pole, snad brzy něco připadne.

#headrebels #leversportkoncept #poc #pp53

Začátek sezóny a kvalifikace na Mistrovství světa

01.10.2018 12:00
Nevím, kde bych začal... Léto zase uteklo jako voda - mám rád teplo, vodu, relax na pláži, jízdu na kole, večerní západy Slunce a ranní východy. To všechno teď končí, ale není důvod se tím trápit. Proč? Protože mám víru a je na co se těšit :) A také vím, že začíná jedna z nejlepších zimních sezón vůbec.
 
Mám všechno důležité k podání těch nejlepších výsledků - především se jedná o profi zázemí v týmu a podporu sponzorů, bez kterých by to nešlo. Super je to také na psychiku, ten pocit, že se líbí to, co děláte a lidé ve Vás věří, je k nezaplacení. Letní příprava vyvrcholila intenzivním tréninkem ve spolupráci s osobním trenérem Davidem Krumpolcem, který se mi věnuje již přes 5 let a je to znát. Jak taková příprava vypadá? Za týden se stihne několik hodin zdravotního cvičení, pilates, kruhového tréninku, individuálního tréninku, posilování, plavání... Přípravě věnuji více času než kdy dřív, a je to zejména díky týmu a sponzorům, které mám, jde to pak samo a baví mě to, hrozně moc :) Loňský konec sezóny se povedl natolik, že se mi podařila vyjet kvalifikace v obřím slalomu na letošní Mistrovství světa. Do konce roku bych se chtěl kvalifikovat i ve slalomu.
 
Nová sezóna se neobejde bez nového vybavení, které už se v mém oblíbeném servisu montuje dohromady, brousí se hrany a připravuje skluznice... A teď už jen počítám minuty, kdy zazvoní telefon a já budu vědět, kam se koncem týdne vypravíme za sněhem na první letošní zimní kemp.

Alpentrip

02.04.2018 18:00

Sezónu jsem zakončil "Alpskou trojkombinací" - Rakouský Brenner, Švýcarský Obersaxen a Francouzské Tignes. A celkem se i dařilo :). Z mistrovství Rakouska si vezu 3. místo ze superkombinace, 3. z obřáku a 4. ze slalomu. Ve Švýcarsku na závodech Evropského poháru jsem jen jel obří slalom, z toho si vezu zejména další zkušenosti a 10. místo. Na dalších závodech jsem ještě posbíral bronz ze slalomu a stříbro z obřáku... Pěkný konec sezóny ;)

Mistrovství ČR, trénink a závody v Abtenau... jedeme bomby :)))

02.03.2018 00:00
O předminulém víkendu se jelo mezinárodní mistrovství ČR. V sobotu jsem slalom nedojel, přehnal jsem to s motivací. V neděli už jsem jel radši na jistotu a dojel si pro 3. místo v obřím slalomu.
 
Byl znát i trénink z minulých týdnů, úplně jsem na to nešlapal, takže rezervy tu ještě jsou :) Ihned po závodech jsem jel do Abtenau na trénink a další závody. Převýšení na trati SG bylo přes 300 metrů a dva pěkný jumpy, tak to celkem jelo - místy až moc. Z Abtenau nakonec 9. místo v super kombinaci, 6. ve slalomu a 10. ve slalomu. Na přelomu měsíce se ještě chystám na závody do Rakouska, Švýcarska a Francie.
 
Kdo má chuť, s tím se uvidím v týdnu na Stohu :)
 
#sporten #leversportkoncept #pp53
 

Perfektní trénink s Evou Jelínkou

09.02.2018 18:00

Trénink pokračuje opět na Stohu. Již na stálo s Centrem handicapovaných lyžařů, z.s. Bezva parta, s kterou se znám ze závodů, a také zkušení lyžaři, od kterých se můžu hodně naučit.

#sporten #leversportkoncept #pp53

Záznamy: 11 - 15 ze 60
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Aktuality