MČR Rokytnice nad Jizerou 2.-5.3.2023

08.03.2023 10:00

Mistrovství ČR jsem si nemohl nechat ujít. Mé plány však zhatilo velké tréninkové nasazení v únoru, které vedlo v Malbunu k dalšímu zranění, kdy jsem v závodě přepadl přes hlavu. Na závody MČR jsem byl už přihlášený, tak jsem na ně odjel a čekal, co se bude dít. S velkou lítostí jsem mohl závody už jen sledovat jako divák. Přes velké bolesti krční páteře a nehybnost levé ruky jsem nebyl schopný ani odstartovat. Dnes jsem si vyslechl ortel od neurologů, kdy je třeba dlouhodobější konzervativní léčba, klid a opichy... :( Všem zúčastněným a vítězům gratuluji! Děkuji všem mým sponzorům a kamarádům za dlouhodobou podporu i v tyto těžké časy, pomáhá mi to jít dál a nevzdávat to.

Rychlý trénink a honem na závody do Lichtenštejnského Malbun 20.2.-26.2.2023

26.02.2023 23:28

Jen jsem po posledním tréninku stačil navoskovat a nabrousit lyže, už jsem balil na trénink na oblíbený Stoh do Špindlerova mlýna. Trénink měl jedinný cíl a to připravit se na nadcházející víkendové závody v Lichtenštejnsku, kam jsme hned po tréninku vyrazili. Počasí nám opět přálo a pod vedením Tomáše Lisého jsem natrénoval krátký i dlouhý oblouk.

Bylo to náročnější, ale po mé lednové absenci na svahu to jinak udělat nešlo. Po čtyřdenním tréninku jsme se sebrali a spolu s Přemkem a trenérem vyrazili do Lichtenštejnska. Tam na nás čekala pořádná nadílka čerstvého sněhu. Ta trošku zkomplikovala start závodů a chvilku se nevědělo, jestli se vůbec závody pojedou. Díky šikovnému rolbaři, organizátorům a všem pomocníkům se nakonec podařilo trať vystahovat a slalom postavit. 

V prvním závodě jsem nic nenechal náhodě a dojel si pro pěkné druhé místo. Druhý slalom jsem zaváhal už v prvním kole a ze závodu vypadl. V neděli se jely dva obří slalomy. Tady jsem zaváhal v prvním závodě - ve druhém jsem chybu napravil a dojel si pro třetí místo. Velké dík patří trenérovi, že se mnou za  tak krátký čas zvládnul přípravu a závody se nakonec i přes drobné komplikace vydařily.

Tréninkový kemp Stoh 6.-10.2.2023

11.02.2023 19:07

Po zlomenině žeber na posledních závodech jsem si musel dát zdravotní pauzu a do tréninku nastoupil až začátkem února. Trénink začíná poctivě ještě za tmy v sedm hodin ráno, ale na laně jsme první. Podmínky byly perfektní a trénink řádně výživný :)

Projekt podpořen Ústeckým krajem

01.01.2023 12:03

Závody Pitztal 1.-4.12.2022

04.12.2022 22:29

Na závody do Rakouska jsem odjel se staronovým trenérem Tomášem Lisým. S ním jsem kdysi začínal a myslím si, že trenérsky je to ten nejlepší člověk v ČR, takže očekávám i velký posun kupředu. Nicméně první společné tréninky s Tomášem mě teprve čekají. Počasí nám moc nepřálo, byla špatná viditelnost a díry na trati, což na super obří slalom není ideální. Nakonec se mi podařilo obsadit v závodu SG 9. místo, SG 10. místo, SG 7. místo, GS 6.místo. V prvním závodě SG jsem do jedné díry vjel a udělal kotrmelec, další závody jsem s bolestmi odjel a večer se dozvěděl, že mám zlomená další žebra. Místo fotek na lyžích sem asi začnu dávat snímky z nemocnice, ale byly by to samá žebra, radši zůstaneme u toho lyžování. Opět mě čekají dva měsíce klidu a zamyšlení, jestli už nejsem náhodou starý - ne ještě ne ;) Děkuju sponzorům a partnerům za podporu, bez vás by to nešlo.

Záznamy: 6 - 10 ze 97
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Aktuality