Závody Innsbruck 7.-8.3.2020

10.03.2021 21:00

Vzhledem k zaváděným opatřením kvůli Covidu jsem vyrazil asi na letošní poslední závody, možná i lyžování vůbec. Ve vzduchu už bylo cítit jaro, v údolí kvetly první kytky... I na počasí v kopcích to bylo znát, jeden den sice pod mrakem, ale jinak slunečné počasí. Sníh byl trošku mokrý, ale byl jsem na to připraven a večer jsme správně namazal. Trať mi sedla a nakonec se mi podařilo vyjet slušné body a dvě 5. místa v SL a dvě 3. místa v GS.

Závody Pitztal 11.-15.12.

05.12.2019 18:31

Bohužel ani letos nám počasí moc nepřálo a více jak na trati, jsme trávili čas za oknem, kde jsme sledovali počasí. Pitztal nám poslední roky ukazuje, jak dokáže být zima v Alpách krůtá. Odjel se alespoň jeden obří slalom (14. místo) a tři SG (12., 13., 14. místo). Více jak kdy jindy bylo znát, kdo jak namazal a jaký je schopen zaujmout nejlepší aerodynamický tvar - foukalo tak silně, že v cílové rovince někteří závodníci kvůli silnému protivětru skoro až couvali, ještě, že se máme čím odpíchnout :)

Trénink pokračuje na Tuxu 23.-28.11.

28.11.2019 20:30

Po delší době jsme vyrazili na Tux - asi už i naposledy :) Pro trénink vožíčkářů to tu moc uzpůsobené není. Pokud se někdo prvně chystáte do Alp a jste na tom jak já, že toho moc nenachodíte, doporučil bych Kaunertal, kde se dá autem dojet až na sjezdovku a hned vyrazit lyžovat. Na Tuxu je několik na sebe navazujících vajíček, než se vůbec dostanete na vrchol. Naproti tomu tréninkové pisty bývají výborně organizované a perfektně upravené. Fotka je z jediného dne, kdy bylo vidět přes údolíčko. I přesto jsme parádně potrénovali na nejbližší závody na Pitztalu, kde nám počasí snad bude přát o něco více.

První lyžování

18.10.2019 15:22

Konečně ve svém druhém "domově" na Pitztalu:) Počasí vyšlo parádně a jelikož šlo o první lyžování, musel jsem si najít čas i na trošku relaxu na sluníčku. Na říjen sněhu akorát a podmínky parádní.

Relax na Slovensku

19.05.2019 21:38

Konečně jsem si našel chvilku pro sebe a své kamarády a vyrazili jsme na Slovensko do Rajeckých Teplic. Ani nebudu psát, jak to bylo úžasný, pak by tam chtěli všichni :) - jednak super společnost, a pak to místo, cítil jsem se jako v ráji v řecko-římských lázních. A lidi - byli na hokeji, naštěstí byla telka i u baru, tak jsem fandil také. Příští víkend jedu zase - vláčkem jsem tam za chvilku a je tam toho hodně k vidění, za víkend se to nedá stihnout :)

 

 

Záznamy: 26 - 30 ze 85
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Aktuality