Chtěl bych všem ukázat, že i jako tělesně handicapovaný si dokážu života užívat a invalidní vozík není překážka. Děkuji svým sponzorům, kteří mi pomáhají v mé cestě za novými sny a úspěchy.  Stránky by měly být motivační pro všechny ostatní, kteří chtějí bojovat se svým osudem.

Poprvé na nové monoski

31.10.2013 23:56

Díky mnoha sponzorům a dárcům jsem si mohl lyži objednat už v červenci, kdy jsem zajel do rodinné dílny v Rakousku, abychom lyži správně zaměřili. Samotná výroba pak trvala přibližně dva měsíce a v říjnu již byla připravena k vyzvednutí. Celé léto jsem se těšil na zimu :) - až bude lyže hotová a budu ji moci vyzkoušet. Je to docela dálka, tak jsem spojil příjemné s užitečným, vzal si volno v práci a vyrazil s podpůrným týmem pro lyži a rovnou i na první letošní lyžování na Kaunertal. Lyžování to bylo úžasné - nová lyže, bezva lidi, krásné počasný (v noci mrzlo, takže sníh byl krásně tvrdý a přes den kolem 8°C a sluníčko, že se dalo lyžovat i v triku), málo lidí...

Konečně na houbách...

28.09.2013 20:07

Na svatého Václava jsme jeli navštívit rodiče do rodného Ústí nad Labem. Zrovna začali růst houby, a tak se rozhodli, že půjdou ráno s manželkou na houby. Moc jsem si nedokázal představit, že půjdu s nimi, a tak jsem se smířil s tím, že zůstanu doma. Ráno mi to však nedalo, přivstal jsem si a vyrazili jsme společně. Taťka vybral les vhodný i pro vozík - rovinka, smrčky, vysbírané větve... Velké houby už byly vysbírané, ale vzhledem k mé nízké rychlosti jsem měl spoustu času koukat kolem sebe a než jsem někam dojel, vyrostla tam malá houba. Tak jsem nasbíral alespoň spoustu "miminek" (malých hub) a přispěl tak do výborné večerní smaženice.

Rodinný běh 3km - Karlovy Vary

25.05.2013 23:00

V sobotu 25. května jsme se spolu s manželkou vydali do Karlových Varů, abychom se zúčastnili "závodu" RunCzech Rodinný běh 3km, který je určen pro celou rodinu, děti, babičky, dědečky i kočárky. A když i pro kočárky, tak i pro vozíky. Počasí nám moc nepřálo, celý den nám propršel - alespoň se člověk nespotil... :) Nakonec se mi závod podařilo dokončit, bez pomoci, za neuvěřitelných 19:56 minut. Výborného času jsem dosáhl také díky novému sportovnímu vozíku Avandgarde CLT od firmy Ottobock. Původní vozík mi po roce užívání zrezl, vypadlo mu ložisko z předního kola a celkově už také nebyl v kondici. Nový vozík má poloviční váhu, dobře se v něm sedí a supr jede... Rodinný běh 3km - Karlovy Vary byl pouze zahřívacím kolem pro 1/2Maraton v Ústí nad Labem, kterého se 15. září 2013 budu účastnit.

Jaro v Peci pod Sněžkou

16.04.2013 22:47

I tento víkend byly příznivé podmínky pro lyžování na českých horách. Proto jsem neváhal a se svým pomocným týmem (Zuzka, Míra, Zdenda) jsme vyrazili do Pece pod Sněžkou. 13.-14. dubna zde byla poslední možnost využít služeb lyžařského areálu. Podmínky byly nejlepší vždy po ránu, odpoledne sníh tál a těžkl. V 8° C nad nulou se není čemu divit... V sobotu jsem se účastnil závodů v obřím slalomu, které pořádal TJ Slovan Pec. Vzhledem k tomu, že jsem ve své kategorii (kategorie handicapovaných) startoval jediný, skončil jsem na 1. místě :) Šlo spíše o zábavu než o závodění. Díky pomocnému týmu a TJ Slovan Pec jsem zažil nádherné rozloučení se zimní sezónou 2012/2013. Děkuji! Pár fotek z jarní Pece najdete ve fotogalerii

STOH Svatý Petr

07.04.2013 16:58

Právě jsem se vrátil z báječného lyžování ve skiareálu STOH Svatý Petr. Teplé počasí, málo lidí, pěkně upravená sjezdovka - příští víkend jedu znovu :) Když holt stále nepřichází jaro, je třeba ještě trošku využít té zimy.

Záznamy: 41 - 45 ze 60
<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>

Aktuality

Sponzoři