Chtěl bych všem ukázat, že i jako tělesně handicapovaný si dokážu života užívat a invalidní vozík není překážka. Děkuji svým sponzorům, kteří mi pomáhají v mé cestě za novými sny a úspěchy.  Stránky by měly být motivační pro všechny ostatní, kteří chtějí bojovat se svým osudem.

World Para Alpine Skiing Championships

19.01.2019 23:00

World Para Alpine Skiing Championships začíná - mé první mistrovství světa - nádherná atmosféra v malebném městečku Kranjska Gora... Zítra se jdeme podívat na závodní pistua od pondělí jedeme bomby.

Pitztal bez sněhu :(

13.10.2018 12:00

Na první kemp jsem vyrazil na Pitztal - tak málo sněhu si nepamatuji... I tak jsem se dobře rozjezdil, vyzkoušel monoski od Tessiera, pěkně se opálil a stihl zničit první lyži :( Byl to fofr, trocha nepozornosti, kousnutí lyže a byl jsem v síti a na kamení. Odpolední teploty byly kolem deseti stupňů, na sjezdovce byly potůčky vody a místy prosvítaly štěrková pole, snad brzy něco připadne.

#headrebels #leversportkoncept #poc #pp53

Začátek sezóny a kvalifikace na Mistrovství světa

01.10.2018 12:00
Nevím, kde bych začal... Léto zase uteklo jako voda - mám rád teplo, vodu, relax na pláži, jízdu na kole, večerní západy Slunce a ranní východy. To všechno teď končí, ale není důvod se tím trápit. Proč? Protože mám víru a je na co se těšit :) A také vím, že začíná jedna z nejlepších zimních sezón vůbec.
 
Mám všechno důležité k podání těch nejlepších výsledků - především se jedná o profi zázemí v týmu a podporu sponzorů, bez kterých by to nešlo. Super je to také na psychiku, ten pocit, že se líbí to, co děláte a lidé ve Vás věří, je k nezaplacení. Letní příprava vyvrcholila intenzivním tréninkem ve spolupráci s osobním trenérem Davidem Krumpolcem, který se mi věnuje již přes 5 let a je to znát. Jak taková příprava vypadá? Za týden se stihne několik hodin zdravotního cvičení, pilates, kruhového tréninku, individuálního tréninku, posilování, plavání... Přípravě věnuji více času než kdy dřív, a je to zejména díky týmu a sponzorům, které mám, jde to pak samo a baví mě to, hrozně moc :) Loňský konec sezóny se povedl natolik, že se mi podařila vyjet kvalifikace v obřím slalomu na letošní Mistrovství světa. Do konce roku bych se chtěl kvalifikovat i ve slalomu.
 
Nová sezóna se neobejde bez nového vybavení, které už se v mém oblíbeném servisu montuje dohromady, brousí se hrany a připravuje skluznice... A teď už jen počítám minuty, kdy zazvoní telefon a já budu vědět, kam se koncem týdne vypravíme za sněhem na první letošní zimní kemp.

Alpentrip

02.04.2018 18:00

Sezónu jsem zakončil "Alpskou trojkombinací" - Rakouský Brenner, Švýcarský Obersaxen a Francouzské Tignes. A celkem se i dařilo :). Z mistrovství Rakouska si vezu 3. místo ze superkombinace, 3. z obřáku a 4. ze slalomu. Ve Švýcarsku na závodech Evropského poháru jsem jen jel obří slalom, z toho si vezu zejména další zkušenosti a 10. místo. Na dalších závodech jsem ještě posbíral bronz ze slalomu a stříbro z obřáku... Pěkný konec sezóny ;)

Mistrovství ČR, trénink a závody v Abtenau... jedeme bomby :)))

02.03.2018 00:00
O předminulém víkendu se jelo mezinárodní mistrovství ČR. V sobotu jsem slalom nedojel, přehnal jsem to s motivací. V neděli už jsem jel radši na jistotu a dojel si pro 3. místo v obřím slalomu.
 
Byl znát i trénink z minulých týdnů, úplně jsem na to nešlapal, takže rezervy tu ještě jsou :) Ihned po závodech jsem jel do Abtenau na trénink a další závody. Převýšení na trati SG bylo přes 300 metrů a dva pěkný jumpy, tak to celkem jelo - místy až moc. Z Abtenau nakonec 9. místo v super kombinaci, 6. ve slalomu a 10. ve slalomu. Na přelomu měsíce se ještě chystám na závody do Rakouska, Švýcarska a Francie.
 
Kdo má chuť, s tím se uvidím v týdnu na Stohu :)
 
#sporten #leversportkoncept #pp53
 
Záznamy: 6 - 10 ze 56
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Aktuality

Sponzoři

 

 

Dárci

Bača Lukáš

Belan Vladimír

Dvořáková Iva

Franz Lukáš

Galajdová Jana

Gerčák Zdeněk

Hanušovi :)

Henych Jiří

Hrouda Jan

Kotík Jan

Křížek Martin

Lhotáková Šárka

Lochmanová Taťána

Minarčíkovi

Němec Jaroslav

Pavelková Andrea

Plavcová Jaroslava

Polák Václav

Poláková Erika

Popelková Vendula

Procházková Klára

Santo Jakub

Stach František

Šenkyřík Tomáš

Vávra Josef

Verner Jiří

Zeman Ondřej

...

Vzhledem k desítkám neadresných dárců a díky sbírkám nemohu uvést všechny. Přesto všem moc děkuji!!!